TC-A32P6

TC-A32P6 – Kamera licząca ludzi 2MP

TC-A32P6 – Kamera licząca ludzi 2MP
2.0 Mpix
WDRIP66IK10BLC3D DNRHLCONVIFSlot SD do 512GBLiczenie ludzi

Charakterystyka

 • E/4mm
 • Rozdzielczość do 1920x1080 (30 kl/s)
 • S+265/H.265/H.264
 • Czułość 0,01 Lux (F1,6)
 • Liczenie ludzi
 • Zasięg podczerwieni do 50m
 • Algorytm AI z wysoką precyzją wykrycia osoby 98%
 • Samoadaptacja kamery do wysokości montażu od 2,5 do 4m
 • Wbudowany mikrofon, slot kart SD, przycisk RESET
 • Warunki pracy -35°C~65°C
 • POE, IP66
 • Pole widzenia 87,4° 
Klasa szczelności
IP66
Wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych

Funkcje Inteligentnej Analizy Obrazu (IVA)

Funkcja liczenia ludności
Zaimplementowane algorytmy AI umożliwiają liczenie ludzi, którzy wchodzą np. do sklepu. Jest to istotna sprawa w przypadku, gdy w danym miejscu nie może przebywać zbyt duża ilość osób lub chcemy wiedzieć ile osób w ciągu określonego okresu czasu weszło do środka pomieszczenia.

Funkcje podstawowe

WDR
Wide dynamic range (WDR) jest systemem obrazowania, dzięki któremu możliwe jest nagranie większej (niż w kamerze bez WDR) liczby szczegółów obserwowanej sceny, od miejsc zaciemnionych po bardzo naświetlone.
ROI
Region Of Interest (regiony zainteresowania), pozwala na ustawienie kluczowych regionów którymi zainteresowany jest użytkownik. Możliwe jest ustawienie głównego strumienia w wybranym obszarze oraz strumienia dodatkowego poza tym obszarem. Pozwala to zaoszczędzić więcej miejsca na dysku twardym.
Korekcja mgły
Kamery Tiandy wyposażone są w oprogramowanie umożliwiające wykonanie procesu optycznej i cyfrowej poprawy widoczności we mgle.
Kompresja video H.264/H.265/S+265
5-krotna oszczędność miejsca na dysku. Uruchamiając testowo miesięczne rejestrowanie 8 kanałów w rozdzielczości 1080p, w standardzie H.264 potrzebna 10TB miejsca, w H.265 – 5TB, z kolei S.265+ na miesiąc wystarczy 2TB.
Tryb korytarza
Nowoczesne kamery IP wysokiej rozdzielczości generują szeroki obraz panoramiczny w układzie poziomym, który sprawdza się w monitoringu rozległych obszarów. Jednak w niektórych sytuacjach (monitoring korytarzy, ulic, tuneli itp.) lepiej zastosować położenie pionowe. Wystarczy obrócić kamerę o 90 stopni oraz włączyć funkcję „korytarza”. Spowoduje to dostosowanie ustawień kamery do jej nowego położenia.
Potrójny strumień wideo
Kamera potrafi na eksportować 3 różne rodzaje strumieni wideo w jednym czasie. Jednocześnie w strumieniu głównym emituje obraz w pełnej rozdzielczości dla podglądu i w celu przechowywania. W strumieniu dodatkowym o niższej rozdzielczości emitowany jest obraz dla podglądu zdalnego. Trzeci strumień przeznaczony jest dla urządzeń mobilnych.
Maski prywatności
Strefy prywatności to dowolnie konfigurowalne przez użytkownika obszary obrazu wyłączone spod monitoringu. Precyzyjna kontrola nad kształtem, wielkością i położeniem masek pozwala na sprawne dostosowanie funkcjonalności kamer do miejsca obserwacji. Dzięki systemowi masek prywatnych możliwe jest nagrywanie obrazu z poszanowaniem prawa do prywatności osób trzecich.
Power over Ethernet
Kamera może być zasilana przez kabel UTP. Oznacza to, że nie potrzebne jest dodatkowe zasilanie.

Pliki do pobrania