Drapieżnik wśród kamer TC-A38N5

Do rodziny kamer Tiandy dołączył prawdziwy drapieżnik, model TC-A38N5 „Biały Rekin”.

• Tiandy TC-A38N5 umożliwia wykrywanie noszenia maseczki dzięki zastosowaniu inteligentnych algorytmów analizy twarzy. Kamera przechwytuje obraz twarzy, poddaje go zaawansowanej analizie i informuje czy dana osoba ma zakryte usta i nos. W ten sposób możemy monitorować wejścia do centrów handlowych, sklepów, zakładów pracy oraz innych miejscach gdzie jest obowiązek jej noszenia. W takiej sytuacji kamera poinformuje obsługę dźwiękiem.
• Regulowany obiektyw w szerokim zakresie ogniskowej 10-47mm pozwala na dostosowanie pola widzenia kamery do miejsca które chcemy monitorować.
• Wysoka szczegółowość obrazu dzięki zastosowanemu przetwornikowi 8Mpx. Identyfikacja osób z dużo większej odległości w porównaniu do kamer 2 lub 4Mpx.
• Wbudowane diody LED emitujące białe światło doświetlają scenę po zmierzchu do 45m. W odróżnieniu od kamer z diodami emitującymi światło podczerwone pozwala to na nagrywanie kolorowego obrazu przez całą dobę. Światło podczerwone odbite od tablicy rejestracyjnej pod pewnym kątem sprawia, że odczytanie numeru rejestracyjnego jest niemożliwe, białe światło nie przysparza takiego problemu.
• Inteligentna analiza obrazu umożliwia również zliczanie osób. W prosty sposób monitoruj przepływ osób, np. klientów.