Dlaczego Tiandy?

1. Doświadczenie

Marka Tiandy działa na świecie od 1993 roku i jest jednym z wiodących producentów. Według rankingów firma ta zaliczana jest od 10 lat do pierwszej 10 najlepszych producentów CCTV w Chinach i pierwszej 50 najlepszych na świecie. Aktualnie zatrudnia ponad 2000 pracowników, w tym 600 inżynierów odpowiedzialnych za rozwój produktów.

2. Współpraca

Firma Tiandy jest strategicznym partnerem firmy Hisilicon, należącej do koncernu Huawei. Dzięki temu statusowi mikroprocesory odpowiedzialne za przetwarzanie obrazu i funkcje inteligentnej analizy obrazu trafiają do niej znacznie wcześniej niż na szeroki rynek. Bliskie stosunki biznesowe nawiązane są również z organizacją Onvif, która jest opowiedzialna za unifikację sprzętu IP oraz z firmą Fujinon, japońskim dostawcą wysokiej klasy obiektywów.

3. Technika

W fabryce używane są najnowocześniejsze maszyny do montażu powierzchniowego SMT. Jakość produkowanego sprzętu jest potwierdzona certyfikatami ISO i CE. W produktach używane są komponenty elektroniczne od wiodących producentów. Są to wyłącznie nowe układy, nie stosuje sie tych pochodzących z recyklingu.

4. Jakość

Tiandy posiada wdrożoną bardzo restrykcyjną kontrolę jakości. Testowane są podzespoły, zmontowane płytki drukowane i gotowy sprzęt. Utrzymywanie wysokich standardów produkcji i stosowanie rygorystycznej kontroli jakości przekłada się na bardzo niską awaryjność produktów firmy Tiandy. Dzięki temu na sprzęt oferujemy do 36 miesięcy gwarancji.

5. Inteligentna Analiza Obrazu

Każda z kamer Tiandy została wyposażona w nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiające inteligentne przetwarzanie rejestrowanego obrazu w czasie rzeczywistym. Technologia IVA daje wiele możliwości. Oprócz standardowych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wykrywanie zasłonięcia obiektywu czy utraty sygnału, kamery Tiandy pozwalają na efektywniejszy monitoring. Osiągane są lepsze rezultaty zarówno w zakresie bezpieczeństwa jak i optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów sprzętowych i infrastrukturalnych. Wybrane modele rejestratorów NVR umożliwiają skorzystanie z tej funkcji przy użyciu kamer innych producentów, o ile obsługują one standard Onvif Profil S.

6. Optyka

Dobry obiektyw to połowa sukcesu, dlatego w kamerach Tiandy, niezależnie od modelu, stosowane są wyłącznie szklane obiektywy wyprodukowane przez japońską firmę Fujinon, potentata w tej branży. Szklana optyka nie zmienia swoich parametrów wraz ze zmianami temperatury, jak dzieje się to w przypadku obiektywów wykonanych z tworzywa sztucznego. Ponadto szkło przepuszcza o wiele więcej światła, dzięki czemu obraz w nocy jest jaśniejszy. Stąd jakość obrazu z kamer Tiandy jest dużo lepsza niż u konkurencji.

7. Rozwój

Rokrocznie firma Tiandy przeznacza 15% zysku na badania nad nowymi technologiami i rozwój produktów. Jest to wysoka wartość w branży CCTV. Tiandy posiada w dorobku 15 standardów przemysłowych i ponad 100 patentów i praw autorskich. Stosujemy wyłącznie własne, autorskie rozwiązania, a nie te podpatrzone od innych.

8. Przyszłość

Firma Tiandy zajmuje się wyłącznie rozwiązaniami IP. W niedalekiej przyszłości rozdzielczość kamer będzie tak wysoka, że tylko technologia IP pozwoli na przesył obrazu za pomocą przewodów sieciowych. Taka specjalizacja skutkuje większym dopracowaniem produktów.

9. Kompatybilność

Jako pełnoprawny członek organizacji Onvif Tiandy aktywnie wpływa na kształt tego standardu. W urządzeniach wdrożony jest Profil S. Sprawia to, że bez problemu można podłączyć kamerę Tiandy do rejestratora innego producenta lub kamerę firmy trzeciej do rejestratora Tiandy. Wymagana jest tylko obecnośc tego profilu w łączonych urządzeniach.

10. Duże projekty

Firma Tiandy została umieszczona przez Rząd Chin w planie rozwoju kraju na lata 2016- 2020 jako jedna z kluczowych. Jest również „Przedsiębiorstwem Modelowym” w mieście Tianjin, za co otrzymała inwestycje z budżetu Burmistrza. Dzięki powyższym kwestiom Tiandy otrzymuje duże, rządowe projekty jak na przykład ogólnokrajowy system CCTV dla Policji.